BUTY EMEL

Buty EMEL – produkt HANDMADE
Twoje dziecko je pokocha 

Najwygodniejsze, najcudowniejsze i najzdrowsze buty dla dzieci. Tak krótko można opisać buty EMEL. Jedyne tworzone ręcznie na samodzielnie opracowanych kopytkach z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych i profilowanych podeszw. Właściciele oraz pracownicy firmy to ludzie działający z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem w zdrowy rozwój małych stópek.

 

Buty EMEL w całości wykonane są z mięciutkiej skóry
bez szkodliwego rakotwórczego chromu.

 

Polski producent, który na pierwszym miejscu stawia komfort i wygodę dziecka. W połączeniu ze świetnym designem tworzy niepowtarzalne buty, które już od 20 lat pomagają małym dzieciom w aktywnym odkrywaniu świata.

Firma EMEL specjalizuje się w produkcji butów dla dzieci uczących się chodzić tzw. buty EMEL ROCZKI. Cechą charakterystyczną butów EMEL są sznurówki – wiązanie, które pozwala na najlepsze dopasowanie buta do stopy małego dziecka.

Każdy nowy model buta, zanim trafi do sprzedaży, jest intensywnie testowany przez najmłodszych. Później trafia do Instytutu Przemysłu Skórzanego w Łodzi z oddziałem w Krakowie w celu dokładnego sprawdzenia, czy bucik spełnia wszystkie wymogi do uzyskania Certyfikatu Zdrowa Stopa.

Znak ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka (obuwie profilaktyczne).

Prawo stosowania znaku ZDROWA STOPA przyznaje Komisja Specjalistów ds. Obuwia Dziecięcego działająca przy IPS Oddział w Krakowie potwierdzając swoją decyzję świadectwem. Oceny obuwia dokonuje ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. Znak ten stanowi dla rodziców ważną informację, że obuwie jest dostosowane do wymagań stóp dzieci i pozwala na ich prawidłowy rozwój.

ZAPRASZAMY do naszego sklepu StacjaBucik.pl

Białystok, ul. gen. Józefa Bema 20

oraz na nasz profil facebook.com/StacjaBucik

Kontakt

Not readable? Change text. captcha txt