Przymierzalnia bucików EMEL

Przymierzalnia butów EMEL ROCZKI
 już nigdy nie kupisz swojemu dziecku butów „na oko”

Jako pierwsi w Białymstoku postaraliśmy się, żeby dobór pierwszych butów dla dziecka był jak najmniej stresujący zarówno dla malucha jak i rodzica. Dlatego też, tylko u nas dostępna jest specjalna przymierzalnia butów EMEL ROCZKI. Co to takiego ?

Przymierzalnia to nic innego jak buty, które posiadają specjalne wycięcie w czubkach, które pozwala na idealne dobranie rozmiaru. W przymierzalni dostępne są buty w rozmiarach 18-23, czyli w takich, w których są produkowane EMEL ROCZKI. Nakładając dziecku buciki z przymierzalni, widzimy czy rozmiar jest odpowiedni i jak zachowuje się stopa podczas chodzenia (czyli jak pracuje i jak daleko przesuwają się i pracują paluszki dziecka).

Korzystając z naszej przymierzalni ROCZKÓW już nigdy nie kupisz swojemu dziecku butów „na oko”, szukając swoją dłonią gdzie są paluszki dziecka w buciku. Jest to bardzo ważne, żeby szczególnie pierwszy but, był dobrany idealnie, bo jego złe dobranie może skutkować nawet niechęcią dziecka do chodzenia. Pamiętaj, że malutkie dziecko nie potrafi powiedzieć czy jest mu wygodnie i czy bucik je uwiera lub jest sporo za duży.

Zapraszamy do NAS. Zawsze służymy profesjonalną poradą. Dla każdej małej stópki postaramy się idealnie dobrać pierwsze buciki, tak żeby Twoje dziecko mogło aktywnie i bez żadnych przeszkód odkrywać świat.

 

ZAPRASZAMY do naszego sklepu StacjaBucik.pl

Białystok, ul. Podleśna 3 lok. 4

oraz na nasz profil facebook.com/StacjaBucik

Galeria

Kontakt

Not readable? Change text. captcha txt